• +1 998 71 150 30 20
  • info@stylemixthemes.com
  • 16-2, Best Avenue Street, CA 23653, USA
  • Timetable

    Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
    Math & Geometry
    07.30 - 08.15
    Teacher: K.Nomak
    Room: 35A
    Level: All Levels

    Programming
    08.35 - 10.45
    Instructor: K.Nomak
    Room: 305A
    Level: All Levels
    English
    07.00 - 08.30
    Instructor: P.Kim
    Room: 4C
    Level: All Levels
    Programming
    07.15 - 08.10
    Instructor: R.Devis
    Room: 4B
    Level: All Levels

    Painting
    08.20 - 09.30
    Instructor: R.Bandana
    Room: 4B
    Level: All Levels

    Biology
    09.45 - 10.55
    Instructor: J.Freeman
    Room: 4B
    Level: All Levels
    Chemistry
    07.00 - 07.45
    Instructor: P.Neel
    Room: 4D
    Level: All Levels
    Biology
    07.15 - 08.05
    Instructor: H.Kan
    Room: 4F
    Level: All Levels

    Programming
    08.10 - 08.50
    Instructor: L.Moon
    Room: 20F
    Level: All Levels
    Painting
    08.00 - 09.30
    Instructor: R.Bandana
    Room: 24
    Level: Beginner
    Law
    09.00 - 10.45
    Instructor: N.Lee
    Room: 3B
    Level: All Levels
    Sport
    09.00 - 09.45
    Instructor: K.Nomak
    Room: 2C
    Level: All Levels
    Math & Geometry
    09.00 - 09.30
    Instructor: J.Well
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Painting
    09.00 - 09.40
    Instructor: U.Pol
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Biology
    10.00 - 11.00
    Instructor: V.Rich
    Room: 15A
    Level: All Levels
    Law
    10.00 - 10.45
    Instructor: O.Fox
    Room: 2C
    Level: All Levels
    Biology
    10.15 - 10.45
    Instructor: T.Kook
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Sport
    11.00 - 12.45
    Instructor: M.Moreau
    Room: 6
    Level: Beginner
    Chemistry
    11.10 - 12.40
    Instructor: J.Hofman
    Room: 105A
    Level: All Levels
    Math & Geometry
    11.00 - 11.45
    Instructor: K.Green
    Room: 3C
    Level: All Levels
    Math & Geometry
    11.00 - 11.45
    Instructor: I.Nova
    Room: 2C
    Level: All Levels

    Monday

    • Math & Geometry
      07.30 - 08.15
    • Programming
      08.35 - 10.45
    • Sport
      11.00 - 12.45

    Tuesday

    • Painting
      08.00 - 09.30
    • Biology
      10.00 - 11.00
    • Chemistry
      11.10 - 12.40

    Wednesday

    • English
      07.00 - 08.30
    • Law
      09.00 - 10.45
    • Math & Geometry
      11.00 - 11.45

    Thursday

    • Programming
      07.15 - 08.10
    • Painting
      08.20 - 09.30
    • Biology
      09.45 - 10.55

    Friday

    • Sport
      09.00 - 09.45
    • Law
      10.00 - 10.45
    • Math & Geometry
      11.00 - 11.45

    Saturday

    • Chemistry
      07.00 - 07.45
    • Math & Geometry
      09.00 - 09.30
    • Biology
      10.15 - 10.45

    Sunday

    • Biology
      07.15 - 08.05
    • Programming
      08.10 - 08.50
    • Painting
      09.00 - 09.40
    Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
    Math & Geometry
    07.30 - 08.15
    Teacher: K.Nomak
    Room: 35A
    Level: All Levels

    Programming
    08.35 - 10.45
    Instructor: K.Nomak
    Room: 305A
    Level: All Levels
    English
    07.00 - 08.30
    Instructor: P.Kim
    Room: 4C
    Level: All Levels
    Programming
    07.15 - 08.10
    Instructor: R.Devis
    Room: 4B
    Level: All Levels

    Painting
    08.20 - 09.30
    Instructor: R.Bandana
    Room: 4B
    Level: All Levels

    Biology
    09.45 - 10.55
    Instructor: J.Freeman
    Room: 4B
    Level: All Levels
    Biology
    07.15 - 08.05
    Instructor: H.Kan
    Room: 4F
    Level: All Levels

    Programming
    08.10 - 08.50
    Instructor: L.Moon
    Room: 20F
    Level: All Levels
    Painting
    08.00 - 09.30
    Instructor: R.Bandana
    Room: 24
    Level: Beginner
    Sport
    09.00 - 09.45
    Instructor: K.Nomak
    Room: 2C
    Level: All Levels
    Math & Geometry
    09.00 - 09.30
    Instructor: J.Well
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Painting
    09.00 - 09.40
    Instructor: U.Pol
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Biology
    10.00 - 11.00
    Instructor: V.Rich
    Room: 15A
    Level: All Levels
    Biology
    10.15 - 10.45
    Instructor: T.Kook
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Sport
    11.00 - 12.45
    Instructor: M.Moreau
    Room: 6
    Level: Beginner
    Math & Geometry
    11.00 - 11.45
    Instructor: K.Green
    Room: 3C
    Level: All Levels
    Math & Geometry
    11.00 - 11.45
    Instructor: I.Nova
    Room: 2C
    Level: All Levels

    Monday

    • Math & Geometry
      07.30 - 08.15
    • Programming
      08.35 - 10.45
    • Sport
      11.00 - 12.45

    Tuesday

    • Painting
      08.00 - 09.30
    • Biology
      10.00 - 11.00

    Wednesday

    • English
      07.00 - 08.30
    • Math & Geometry
      11.00 - 11.45

    Thursday

    • Programming
      07.15 - 08.10
    • Painting
      08.20 - 09.30
    • Biology
      09.45 - 10.55

    Friday

    • Sport
      09.00 - 09.45
    • Math & Geometry
      11.00 - 11.45

    Saturday

    • Math & Geometry
      09.00 - 09.30
    • Biology
      10.15 - 10.45

    Sunday

    • Biology
      07.15 - 08.05
    • Programming
      08.10 - 08.50
    • Painting
      09.00 - 09.40
    Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
    Math & Geometry
    07.30 - 08.15
    Teacher: K.Nomak
    Room: 35A
    Level: All Levels

    Programming
    08.35 - 10.45
    Instructor: K.Nomak
    Room: 305A
    Level: All Levels
    English
    07.00 - 08.30
    Instructor: P.Kim
    Room: 4C
    Level: All Levels
    Programming
    07.15 - 08.10
    Instructor: R.Devis
    Room: 4B
    Level: All Levels
    Chemistry
    07.00 - 07.45
    Instructor: P.Neel
    Room: 4D
    Level: All Levels
    Biology
    07.15 - 08.05
    Instructor: H.Kan
    Room: 4F
    Level: All Levels

    Programming
    08.10 - 08.50
    Instructor: L.Moon
    Room: 20F
    Level: All Levels
    Law
    09.00 - 10.45
    Instructor: N.Lee
    Room: 3B
    Level: All Levels
    Biology
    09.45 - 10.55
    Instructor: J.Freeman
    Room: 4B
    Level: All Levels
    Math & Geometry
    09.00 - 09.30
    Instructor: J.Well
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Biology
    10.00 - 11.00
    Instructor: V.Rich
    Room: 15A
    Level: All Levels
    Law
    10.00 - 10.45
    Instructor: O.Fox
    Room: 2C
    Level: All Levels
    Biology
    10.15 - 10.45
    Instructor: T.Kook
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Chemistry
    11.10 - 12.40
    Instructor: J.Hofman
    Room: 105A
    Level: All Levels
    Math & Geometry
    11.00 - 11.45
    Instructor: K.Green
    Room: 3C
    Level: All Levels
    Math & Geometry
    11.00 - 11.45
    Instructor: I.Nova
    Room: 2C
    Level: All Levels

    Monday

    • Math & Geometry
      07.30 - 08.15
    • Programming
      08.35 - 10.45

    Tuesday

    • Biology
      10.00 - 11.00
    • Chemistry
      11.10 - 12.40

    Wednesday

    • English
      07.00 - 08.30
    • Law
      09.00 - 10.45
    • Math & Geometry
      11.00 - 11.45

    Thursday

    • Programming
      07.15 - 08.10
    • Biology
      09.45 - 10.55

    Friday

    • Law
      10.00 - 10.45
    • Math & Geometry
      11.00 - 11.45

    Saturday

    • Chemistry
      07.00 - 07.45
    • Math & Geometry
      09.00 - 09.30
    • Biology
      10.15 - 10.45

    Sunday

    • Biology
      07.15 - 08.05
    • Programming
      08.10 - 08.50
    Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
    Math & Geometry
    07.30 - 08.15
    Teacher: K.Nomak
    Room: 35A
    Level: All Levels

    Programming
    08.35 - 10.45
    Instructor: K.Nomak
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Programming
    07.15 - 08.10
    Instructor: R.Devis
    Room: 4B
    Level: All Levels

    Painting
    08.20 - 09.30
    Instructor: R.Bandana
    Room: 4B
    Level: All Levels
    Painting
    08.00 - 09.30
    Instructor: R.Bandana
    Room: 24
    Level: Beginner
    Programming
    08.10 - 08.50
    Instructor: L.Moon
    Room: 20F
    Level: All Levels
    Sport
    09.00 - 09.45
    Instructor: K.Nomak
    Room: 2C
    Level: All Levels
    Math & Geometry
    09.00 - 09.30
    Instructor: J.Well
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Painting
    09.00 - 09.40
    Instructor: U.Pol
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Sport
    11.00 - 12.45
    Instructor: M.Moreau
    Room: 6
    Level: Beginner
    Math & Geometry
    11.00 - 11.45
    Instructor: K.Green
    Room: 3C
    Level: All Levels
    Math & Geometry
    11.00 - 11.45
    Instructor: I.Nova
    Room: 2C
    Level: All Levels

    Monday

    • Math & Geometry
      07.30 - 08.15
    • Programming
      08.35 - 10.45
    • Sport
      11.00 - 12.45

    Tuesday

    • Painting
      08.00 - 09.30

    Wednesday

    • Math & Geometry
      11.00 - 11.45

    Thursday

    • Programming
      07.15 - 08.10
    • Painting
      08.20 - 09.30

    Friday

    • Sport
      09.00 - 09.45
    • Math & Geometry
      11.00 - 11.45

    Saturday

    • Math & Geometry
      09.00 - 09.30

    Sunday

    • Programming
      08.10 - 08.50
    • Painting
      09.00 - 09.40
    Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
    Programming
    07.15 - 08.10
    Instructor: R.Devis
    Room: 4B
    Level: All Levels

    Painting
    08.20 - 09.30
    Instructor: R.Bandana
    Room: 4B
    Level: All Levels

    Biology
    09.45 - 10.55
    Instructor: J.Freeman
    Room: 4B
    Level: All Levels
    Chemistry
    07.00 - 07.45
    Instructor: P.Neel
    Room: 4D
    Level: All Levels
    Biology
    07.15 - 08.05
    Instructor: H.Kan
    Room: 4F
    Level: All Levels

    Programming
    08.10 - 08.50
    Instructor: L.Moon
    Room: 20F
    Level: All Levels
    Programming
    08.35 - 10.45
    Instructor: K.Nomak
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Painting
    08.00 - 09.30
    Instructor: R.Bandana
    Room: 24
    Level: Beginner
    Law
    09.00 - 10.45
    Instructor: N.Lee
    Room: 3B
    Level: All Levels
    Sport
    09.00 - 09.45
    Instructor: K.Nomak
    Room: 2C
    Level: All Levels
    Painting
    09.00 - 09.40
    Instructor: U.Pol
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Biology
    10.00 - 11.00
    Instructor: V.Rich
    Room: 15A
    Level: All Levels
    Law
    10.00 - 10.45
    Instructor: O.Fox
    Room: 2C
    Level: All Levels
    Biology
    10.15 - 10.45
    Instructor: T.Kook
    Room: 305A
    Level: All Levels
    Sport
    11.00 - 12.45
    Instructor: M.Moreau
    Room: 6
    Level: Beginner
    Chemistry
    11.10 - 12.40
    Instructor: J.Hofman
    Room: 105A
    Level: All Levels

    Monday

    • Programming
      08.35 - 10.45
    • Sport
      11.00 - 12.45

    Tuesday

    • Painting
      08.00 - 09.30
    • Biology
      10.00 - 11.00
    • Chemistry
      11.10 - 12.40

    Wednesday

    • Law
      09.00 - 10.45

    Thursday

    • Programming
      07.15 - 08.10
    • Painting
      08.20 - 09.30
    • Biology
      09.45 - 10.55

    Friday

    • Sport
      09.00 - 09.45
    • Law
      10.00 - 10.45

    Saturday

    • Chemistry
      07.00 - 07.45
    • Biology
      10.15 - 10.45

    Sunday

    • Biology
      07.15 - 08.05
    • Programming
      08.10 - 08.50
    • Painting
      09.00 - 09.40
    No events available!

    Demos

    Header Style

    Layout

    Wide
    Boxed